We are a leading of plastic fruit hand juicer, plastic fruit juicer, hand press aluminum juicer, plastic hand fruit juicer, stainless steel manual hand press juicer and hand operated juicer with button lock from Rajkot, India.













₹ 130 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 48 Piece |
| Material | Plastic |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Usage | for Home |
| Color | Blue |
| Warranty | 6 Months |
| Weight | 400 g |
| Dimension | 10D x 5W x 10H Centimeters |




₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Usage | for Home |
| Color | Green |
| Warranty | 6 Months |
| Weight | 750gram |
| Material | Stainless Steel |









₹ 170 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 75 Piece |
| Usage | for Home |
| Color | Silver |
| Weight | 349 g |
| Dimension | 12D x 10W x 2H Centimeters |
| Material | Aluminium |





₹ 170 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Usage/Application | Kitchen |
| Brand | Kitchmake |
| Model Name/Number | KM2132 |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 240 Piece |
| Material | Plastic |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Usage | for Home |
| Color | Orange |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 420 gram |







₹ 900 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Color | Black |
| Brand | Kitchmake |
| Special Feature | Portable |
| Finish Type | Stainless Steel |
| Is Dishwasher Safe | Yes |



₹ 120 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | Blue |
| Special Feature | Detachable,Anti Skid |
| Product Dimensions | 16D x 16W x 30H Centimeters |
| Finish Type | Painted |



₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Material | Plastic |
| Usage | for Home |
| Color | Orange |
| Warranty | 6 Months |



₹ 28 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Material | Plastic |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Usage | for Home |
| Color | Yellow |
| Warranty | 6 Months |




₹ 120 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Usage | for Home |
| Brand | Kitchmake |
| Colour | Blue |
| Special Feature | Detachable,Anti Skid |
| Product Dimensions | 16D x 16W x 30H Centimeters |
| Finish Type | Painted |











₹ 130 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Plastic |
| Number of Blades | 4 Blades |
| Usage | for Home |
| Color | Green |
| Weight | 1.5Kg |












₹ 130 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Material | Plastic |
| Usage | for Home |
| Color | Green |
| Weight | 500gram |




₹ 120 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Material | Plastic |
| Number of Blades | 4 Blades |
| Usage | for Home |
| Color | Green |
| Warranty | 6 Months |



₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Material | Plastic |
| Number of Blades | 4 Blades |
| Usage | for Home |







₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Material | Plastic |
| Number of Blades | 4 Blades |
| Usage | for Home |
| Color | Green |




₹ 120 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Material | Plastic |
| Number of Blades | 4 Blades |
| Color | Green |






₹ 160 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Material | Plastic |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Usage | for Home |
| Color | Orange |




₹ 110 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Material | Plastic |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Usage | for Home |
| Color | Green |





₹ 160 / PieceGet Latest Price
| Material | Aluminium |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| Special Feature | Easy to Clean |
| Product Dimensions | 22D x 8W x 8H Centimeters |






₹ 120 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 170 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Usage | for Home |
| Color | Silver |
| Weight | 300 Gram |
| Material | Stainless Steel |








₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Number of Blades | 5 Blades |
| Material | Plastic |
| Usage | for Home |
| Color | Green |




₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Number of Blades | 4 Blades |
| Material | Plastic |
| Color | Orange |


₹ 28 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 750 ml |
| Automation Grade | Manual |
| Material | Plastic |
| Brand | Kitchmake |
| Colour | Multicolour |
| Special Feature | Bpa Free,Dishwasher Safe |
| Product Dimensions | 20D x 15W x 5H Centimeters |
| Finish Type | Plastic |




₹ 170 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Plastic |
| Usage | for Home |
| Color | Green |
| Weight | 200gram |




₹ 170 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Usage | for Home |
| Warranty | 6 Months |
| Weight | 300 Gram |
| Material | Stainless Steel |




₹ 170 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Usage/Application | Kitchen |
| Tool Type | Kitchen Skimmers |
| Material | Stainless Steel |

SAGAR PATEL (Managing Director)
Kitchmake Plastech Private Limited
Office No. 403, One Dwarka, Tagore Road, Nr Virani Chowk, Rajkot - 360002, Gujarat, India

























