of a wide range of products which include 4 compartment plastic lunch box, leak proof plastic bite buddy lunch box, hungry lunch box with bottle and square bento lunch box.










₹ 299 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 108 Piece |
| Capacity | 501 ml - 1000 ml |
| Number of Containers/Compartments | 3 |
| Material of Inner Container | Stainless Steel |
| Features | Leak Proof |
| Ideal For | Kids |
| Shape | Rectangular |
| Lock Type | Clip Lock |
| Included Accessories | Spoon & Fork |
| Set Contains | 1 Piece |
| Color | Blue |













₹ 299 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Capacity | 1001 ml - 1500 ml |
| Number of Containers/Compartments | 3 |
| Material of Inner Container | Plastic |
| Features | Leak Proof |
| Ideal For | Kids |
| Lock Type | Clip Lock |
| Included Accessories | Spoon & Fork |
| Set Contains | 1 Piece |
| Color | Yellow |
| Cartoon Quantity | 200 Pcs |









₹ 299 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 192 Piece |
| Material | Plastic |
| Number of Containers | 3 |
| Ideal For | Office |
| Brand | kitchmake |
| Lock Type | Clip Lock |
| Shape | Square |
| Microwave Safe | No |
| Feature | Leak Proof |
| Capacity | 1200 ml |
| Included Items | Spoon |












₹ 299 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 108 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 1000 ml |
| Number of Compartments | 3 |
| Insulation | Yes |
| Features | Leak Proof |
| Included Accessories | Spoon & Fork |
| Shape | Square |

SAGAR PATEL (Managing Director)
Kitchmake Plastech Private Limited
Office No. 403, One Dwarka, Tagore Road, Nr Virani Chowk, Rajkot - 360002, Gujarat, India


