Leading of square plastic acrylic jewelry storage box 2 layer, plastic jewelry box, 3 layer 30 grid box, transparent plastic jewellery box, jewelry plastic box and acrylic plastic jewelry box from Rajkot.














₹ 75 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Ideal For | Travel |
| Design Pattern | Plain |
| Jewellery Box Material | Plastic |
| Usage/Application | Home |
| Color | Brown |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Rectangle |





₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 5 kg |
| Jewellery Box Material | Plastic |
| Usage/Application | For Cosmetics & Make-Up |
| Color | transparent |
| Country of Origin | Made in India |
| Special Feature | Weathertight |












₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 500 gm |
| Jewellery Box Material | Plastic |
| Usage/Application | Ring Packaging |
| Brand | KitchMake |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |












₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 5 kg |
| Jewellery Box Material | Plastic |
| Brand | Kitchmake |
| Color | Clear |
| Special Feature | Transparent |
| Recommended Uses For Product | For Arts & Crafts |
| Product Dimensions | 20L x 5W x 15H Centimeters |












₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 5 kg |
| Jewellery Box Material | Plastic |
| Usage/Application | Home |
| Brand | Kitchmake |
| Color | Clear |
| Special Feature | Transparent |
| Product Dimensions | 20L x 5W x 15H Centimeters |
| Closure Type | Clip On |





₹ 65 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 96 Piece |
| Jewellery Box Material | Plastic |
| Usage/Application | Ring Packaging |
| Brand | KitchMake |
| Color | Brown |
| Ideal For | Travel |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Gift & Crafts |
| Color | White |
| Shape | Square |
| Pattern | Plain |
| Printing | Digital |






₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Gift & Crafts |
| Color | White |
| Shape | Rectangle |
| Storing Material | Edible |
| Pattern | Plain |
| Printing | Digital |





₹ 130 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 500 ml |
| Plastic Type | PP |
| Shape | Rectangle |
| Features | Compartments |
| Usage and Applications | Home Organization |










₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Colour | transparent |
| Brand | Kitchmake |
| Material type | Plastic |
| Special Feature | Adjustable |
| Recommended Uses For Product | outdoor |
| Shape type | Rectangular |










₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Shape | Rectangle |
| Pattern | Plain |
| Features | Lockable |
| Usage and Applications | Office and School, Home Organization, Electronics and Technology, Cosmetics and Personal Care, Hospital and Healthcare |
| Colour | Transparent |
| Material | Plastic |
| Special Feature | Adjustable |
| Recommended Uses For Product | outdoor |





₹ 130 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Gift & Crafts |
| Shape | Square |
| Color | White |
| Pattern | Plain |
| Printing | Digital |




₹ 150 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 240 Piece |
| Material | Plastic |
| Basket Type | Cutlery Basket |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
| Colour | Multi colour |
| Style | 3 Layer Box |




₹ 170 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 240 Piece |
| Size | 8L x 10W x 8H Centimeters |
| Usage/Application | Storage |
| Shape | Rectangular |
| Color | multi colour |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | kitchmake |
| Material | Plastic |
| Style | 4 tier pltc strg bx J-01 |






₹ 135 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 240 Piece |
| Material | PLASTIC |
| Shape | Rectangular |
| Size | 5L x 5W x 10H Centimeters |
| Color | Multi Colour |
| Packaging Type | Box Packing |
| Country of Origin | Made in India |
| Special Feature | Stackable |












₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Jewellery Box Material | Plastic |
| Usage/Application | Home |
| Brand | Kitchmake |
| Color | Transparent |
| Style | 18 Grid |
| Special Feature | Portable |
| Recommended Uses For Product | Jewelry, Makeup, Cosmetics, Small Accessories |












₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Jewellery Box Material | Plastic |
| Usage/Application | Ring Packaging |
| Ideal For | Gift |
| Shape | Rectangle |
| Design Pattern | Plain |












₹ 75 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Ideal For | Gift |
| Shape | Square |
| Design Pattern | Printed |
| Jewellery Box Material | Plastic |
| Usage/Application | Home |
| Color | Brown |












₹ 73 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Jewellery Box Material | Plastic |
| Usage/Application | Ring Packaging |
| Ideal For | Travel |
| Design Pattern | Plain |
| Color | Red |
| Shape | Square |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |












₹ 75 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Jewellery Box Material | Plastic |
| Usage/Application | Home |
| Color | Brown |
| Ideal For | Travel |
| Shape | Square |
| Design Pattern | Printed |












₹ 75 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Usage/Application | Jewelry Storage |
| Material | Plastic |
| Shape | Rectangular |
| Color | Black |
| Finish | Matte |
| Type | Plastic Cosmetic Storage Box Organizer |










₹ 48 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 60 Piece |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Special Feature | Space Saving, Stackable |
| Recommended Uses For Product | For Cosmetics & Make-Up Etc |
| Brand | Kitchmake |
| Style | Asian |

SAGAR PATEL (Managing Director)
Kitchmake Plastech Private Limited
Office No. 403, One Dwarka, Tagore Road, Nr Virani Chowk, Rajkot - 360002, Gujarat, India




















