We are a leading of square shape plastic fridge water bottle, plastic fridge water bottle, premium quality unbreakable airtight water bottle- 1000ml, plastic empty fridge water bottle, square fridge water bottle and 1000 ml water bottle from Rajkot, India.














₹ 28 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 1 Litre |
| With Sipper | No |
| PackOf | 6 Pieces |
| Material | Plastic |
| Bottle Type | Standard Bottle |
| Colour | Multicolour |











₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 1 Litre |
| With Sipper | No |
| PackOf | 3 Pieces |
| Material | Plastic |
| Colour | Multicolor |
| Brand | Kitchmake |













₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 1000 mL |
| Material | Plastic |
| Brand | Kitchmake |
| Shape | Round |
| Colour | Multicolor |
| Bottle Type | Wide-neck |













₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 300 mL |
| With Sipper | No |
| Brand | Kitchmake |
| Material | Plastic |
| Bottle Type | Refillable |
| Colour | Transparent |










₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| With Sipper | No |
| PackOf | 6 Pieces |
| Colour | Multicolour |
| Special Feature | Leak Proof |





₹ 70 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 2000ML |
| Material | Plastic |
| Brand | Kitchmake |
| With Sipper | Yes |
| Color | Pink |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Shape | Round |













₹ 15 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| Color | Black |
| With Sipper | No |
| Set Contents | Set of 6 |
| Closure Type | Screw Cap |
| Shape | Round |
| Usage Area | Home |
| Freezer Safe | Yes |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Material | High Density Polyethylene |













₹ 15 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| Color | Black |
| With Sipper | No |
| Set Contents | Set of 6 |
| Closure Type | Screw Cap |
| Shape | Round |
| Usage Area | Home |
| Freezer Safe | Yes |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Material | High Density Polyethylene |












₹ 22 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| With Sipper | No |
| PackOf | 6 Pieces |
| Product Dimensions | 10W x 12H Centimeters |
| Item Weight | 250 Grams |










₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| PackOf | 3 Pieces |
| Material | Plastic |
| Colour | Multicolor |
| Product Dimensions | 8W x 17H Centimeters |
| Special Feature | Rabbit Insulated Water Bottle |




₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 1 Litre |
| With Sipper | No |
| PackOf | 6 Pieces |
| Colour | Multicolour |
| Bottle Type | airtight |





₹ 28 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 1000 mL |
| Brand | Kitchmake |
| Material | Plastic |
| Bottle Type | office bottle |
| Colour | Multicolor |







₹ 22 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 1000 mL |
| PackOf | 6 Pieces |
| Material | Glass |
| Colour | Clear |
| Age Range (Description) | Kid |








₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 1 Litre |
| With Sipper | No |
| Brand | Kiotchmake |
| Material | High Density Polyethylene |
| Bottle Type | Wide Neck |
| Colour | white |








₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 1 Litre |
| With Sipper | No |
| Material | High Density Polyethylene |
| Brand | Kitchmake |
| Bottle Type | Wide Neck |
| Colour | white |











₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 120 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| With Sipper | No |
| PackOf | 6 Pieces |












₹ 20 / PieceGet Latest Price
| PackOf | 6 Pieces |
| Material | Plastic |
| Bottle Type | Standard Bottle |
| Colour | Grey |











₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| With Sipper | Yes |










₹ 80 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 90 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Material | Plastic |
| PackOf | 12 Pieces |
| With Sipper | Yes |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Capacity | 1000 Milliliters |
| With Sipper | No |
| PackOf | 6 Pieces |







₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| With Sipper | No |
| PackOf | 3 Pieces |




₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 120 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Pack Of | 6 |




₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| PackOf | 3 Pieces |



₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| PackOf | 6 Pieces |







₹ 70 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 2000ml |
| PackOf | 3 Pieces |




₹ 22 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1000 mL |





₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 120 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| PackOf | 6 Pieces |


₹ 19 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| PackOf | 6 Pieces |












₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Brand | Cello |
| Material | Plastic |
| Bottle Type | Water Bottle |
| Colour | multicolour |
| Capacity' | 900 ML |




₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| Wall Type | Single Wall |







₹ 24 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| Inner Material | Copper |










₹ 28 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 360 Piece |
| Neck Size | 12 mm |
| Color | Blue |
| Dimensions | 7W x 26.5H Centimeters |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
| Capacity | 1000 Milliliters |

SAGAR PATEL (Managing Director)
Kitchmake Plastech Private Limited
Office No. 403, One Dwarka, Tagore Road, Nr Virani Chowk, Rajkot - 360002, Gujarat, India






























