Providing you the best range of plastic lemon squeezer with opener, lemon squeezer kitchen, lemon squeezer and plastic lemon squeezer with effective & timely delivery.






₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Brand | Kitchmake |
| Colour | Green |
| Special Feature | Portable, Lightweight |
| Product Dimensions | 238D x 45W x 65H Millimeters |
| Product Care Instructions | Hand Wash Only |





₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Kitchen |
| Tool Type | Kitchen Skimmers |






₹ 38 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 60 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Kitchen |
| Brand | Kitchmake |
| Colour | Yellow |
| Product Dimensions | 22D x 7.5W x 5.5H Centimeters |






₹ 99 / PieceGet Latest Price
| Size/Diameter | 5.1 cm |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Dimensions | 20D x 15W x 10H Centimeters |
| Brand | Kitchmake |
| Colour | Green |
| Special Feature | Rust Proof |
| Finish Type | Polished |
| Material | Plastic |
| Is Dishwasher Safe | Yes |

SAGAR PATEL (Managing Director)
Kitchmake Plastech Private Limited
Office No. 403, One Dwarka, Tagore Road, Nr Virani Chowk, Rajkot - 360002, Gujarat, India


