Prominent & Leading from Rajkot, we offer stainless steel coffee cup, stainless steel travel coffee mug, s s coffee cup, insulated coffee mug, coffee mug insulated and vacuum insulated coffee mug.







₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 288 Piece |
| Set Contains | 1 piece |
| Usage/Application | Home |
| Capacity | 300 mL |
| Color | Multie Colour |
| Surface Finishing | Polished |
| Grade | A+ |
| Size | 250 Millilitres |
| Crack Resistance | No |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Dimensions | 8.5W x 10.5H Centimeters |










₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 288 Piece |
| Capacity | 300 mL |
| Usage/Application | Home |
| Set Of | 2 Pieces |
| Brand | Kitchmake |
| Country of Origin | Made in India |
| Item Dimensions LxWxH | 15 x 10 x 10 Centimeters |













₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 288 Piece |
| Set Contains | 1 piece |
| Usage/Application | Home |
| Capacity | 300 mL |
| Color | Multie Colour |
| Surface Finishing | Polished |
| Grade | A+ |
| Size | 29 Quart |
| Crack Resistance | No |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Dimensions | 12W x 10H Centimeters |













₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 300 mL |
| Material | Plastic |
| Color | blue |
| Country of Origin | Made in India |
| Special Feature | Leak Proof, Heavy Duty, Freezer Safe, Heat Resistant, Double Wall |











₹ 42 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 300 mL |
| Material | Stainless Steel |
| Color | White |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 288 Piece |
| Capacity | 300 mL |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Multie Colour |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| Item Weight | 300 Grams |












₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 288 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 180 mL |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| Theme | Plan |
| Shape | Round |







₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 300 mL |
| Usage/Application | Home |
| Set Of | 2 Pieces |
| Brand | Kitchmake |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Pattern | Plain |
| Size | 4x4 |
| Color | White |
| Usage/Application | Office/ Home/ Kitchen |
| Country of Origin | Made in India |











₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 288 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 250ml |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Dimensions | 8.5W x 10.5H Centimeters |












₹ 48 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 288 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 300ml |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| Special Feature | Leak Proof, Freezer Safe, Heavy Duty, Heat Resistant, Double Wall |











₹ 160 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Set |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 170ml each |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| Included Components | Tea/Milk/Coffee-Mug/Cup |













₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Usage/Application | Home |
| Design | Plain |
| Capacity | 250 mL |
| Country of Origin | Made in India |
| Colour | Multie Colour |













₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 120 mL |
| Usage/Application | Hotel |
| Color | White |
| Material | Plastic |



₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Brand | Kitchmake |
| Colour | Gray & Pista |
| Special Feature | Leak Proof, BPA free, Microwave Safe, Break Resistant |
| Style | Casual |
| Included Components | 2 Pcs Coffee Mug With Insulated Lid |
| Shape | Round |




₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 300 mL |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 300 mL |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 300 mL |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 300 mL |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |













₹ 48 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 288 Piece |
| Usage/Application | Home |
| Design | Pattern |
| Capacity | 300 mL |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Dimensions | 10.5W x 9.5H Centimeters |
| Item Weight | 149 g |













₹ 48 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 288 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Home |
| Capacity | 300 mL |
| Country of Origin | Made in India |
| Item Weight | 149 g |
| Product Dimensions | 10.5W x 9.5H Centimeters |





₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 60 Piece |
| Color | Blue |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Kitchmake |
| Special Feature | Double Wall |
| Style | Classic |
| Included Components | Lid |
| Shape | Round |
| Product Care Instructions | Hand Wash Only |
| Recommended Uses For Product | Home, Office, Travel |





₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Design | Plain |
| Capacity | 300 mL |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 300 mL |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |

SAGAR PATEL (Managing Director)
Kitchmake Plastech Private Limited
Office No. 403, One Dwarka, Tagore Road, Nr Virani Chowk, Rajkot - 360002, Gujarat, India






















