Prominent & Leading from Rajkot, we offer plastic lunch box, 1000 ml yummy lunch box, stainless steel lunch box bento, colored plastic lunch box, plastic kids lunch box and kit-kat plastic lunchbox.












₹ 199 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 501 ml - 1000 ml |
| Number of Containers/Compartments | 3 |
| Material of Inner Container | Plastic |
| Features | Leak Proof |
| Ideal For | Kids |
| Shape | Rectangular |
| Lock Type | Clip Lock |
| Included Accessories | Spoon & Fork |
| Set Contains | 1 Piece |
| Color | Blue |











₹ 299 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Capacity | 501 ml - 1000 ml |
| Number of Containers/Compartments | 2 |
| Material of Inner Container | Plastic |
| Features | Leak Proof |
| Ideal For | Kids |
| Shape | Square |
| Lock Type | Clip Lock |
| Included Accessories | Spoon & Fork |
| Set Contains | 1 Piece |
| Color | Blue |













₹ 299 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 108 Piece |
| Number of Containers | 3 |
| Capacity | 1000 ml |
| Material | SS Inner & Plastic |
| Type | Lock & Seal Box |
| Insulation | Yes (up to 6 hrs) |
| Lid Type | Airtight Seal |
| Shape | Square |
| Included Accessories | Spoon, Fork |
| Features | Leak Proof |











₹ 299 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Capacity | 1200 mL |
| Number of Containers/Compartments | 3 |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| Material of Inner Container | Plastic |
| With Cover | Yes |
| Features | Leak Proof |
| Ideal For | Kids |
| Shape | Round |
| Lock Type | Clip Lock |






₹ 200 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 4 |
| No. Of Containers | 4 |
| With Cover | Yes |






₹ 201 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 4 |
| No. Of Containers | 4 |
| With Cover | Yes |








₹ 299 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 750 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |





₹ 299 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 750 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |






₹ 299 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 750 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |





₹ 499 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Set |
| Capacity | 1000 mL |
| Type | Non Disposable |
| Brand | Kitchmake |
| Colour | 1200 ML Grey |
| Material | Plastic |
| Material Feature | Reusable |
| Capacity | 1200 Milliliters |






₹ 110 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Capacity | 3000 mL |
| Type | Non Disposable |
| White and Cherry | Food Conatiner |
| Brand | Kitchmake |
| Colour | Transparent |
| Material | Plastic |
| Capacity | 2400 Milliliters |
| Product Dimensions | 20L x 10W x 5H Centimeters |









₹ 299 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| No. Of Compartment | 3 |
| Capacity | 1000 mL |
| Shape | Square |

SAGAR PATEL (Managing Director)
Kitchmake Plastech Private Limited
Office No. 403, One Dwarka, Tagore Road, Nr Virani Chowk, Rajkot - 360002, Gujarat, India










