of a wide range of products which include ice cream cup, ice cream sets, plastic ice cream cup 6 pcs set, plastic 6pcs ice cream bowl set and ice cream bowl set.














₹ 55 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 192 Set |
| Material | Plastic |
| Capacity | 150 ml |
| Color | White |
| Usage/Application | Home |
| Product Dimensions | 8W x 6H Centimeters |
| Included Components | 6 Dessert Bowls |




₹ 50 / SetGet Latest Price
| Material | Glass |
| No.of Piece | 6 |
| Color | White |
| Size | Medium |
| Shape | Round |
| Brand | Kitchmake |








₹ 50 / SetGet Latest Price
| Material | Plastic |
| No.of Piece | 6 |
| Size | Medium |
| Shape | Round |
| Brand | Kitchmake |
| Colour | Multicolor |
| Style | Classic |








₹ 48 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 60 Set |
| Capacity | 100 ml |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Usage/Application | Home |
| Number of Pieces | 6 |
| Brand | Kitchmake |
| Colour | Multicolor |
| Style | Classic |








₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Usage/Application | Home |

SAGAR PATEL (Managing Director)
Kitchmake Plastech Private Limited
Office No. 403, One Dwarka, Tagore Road, Nr Virani Chowk, Rajkot - 360002, Gujarat, India



