Prominent & Leading from Rajkot, we offer 4 in 1 vegetable dhori chopper, vegetable hand press chopper 900ml, round push chopper 1100ml for kitchen, plastic kitchen vegetable hand chopper, hand push chopper and hand press push chopper 650ml.








₹ 62 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| Item Dimensions LxWxH | 12x8x6Cm |
| Max Cutting Thickness | As per Use |
| Color | Red |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 92 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 180 Piece |
| Capacity | 900ml |
| Number of Blades | 4 Blades |
| Material | Plastic |
| Product Care Instructions | Dishwasher Safe |
| Product Dimensions | 13L x 13W x 10H Centimeters |











₹ 62 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 900ml |
| Number of Blades | 4 Blades |
| Material | Plastic |
| Item Weight | 250 Grams |
| Product Dimensions | 13L x 13W x 10H Centimeters |






₹ 65 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Number of Blades | 4 Blades |
| Material | Plastic |
| Product Dimensions | 14L x 13W x 13H Centimeters |
| Special Feature | Safety Lock, Multipurpose |










₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Material | Plastic |
| Colour | Multie Colour |
| Capicity | 750ml |






₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 650ml |
| Number of Blades | 6 Blades |
| Material | Plastic |
| Special Feature | Built In Grinder |
| Colour | Multie |







₹ 68 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Material | Plastic |
| Colour | Multie Colour |
| Capicity | 750ml |











₹ 85 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 1100ml |
| Number of Blades | 5 Blades |
| Material | Plastic |
| Product Dimensions | 12L x 12W x 30H Centimeters |
| Item Weight | 210 Grams |







₹ 70 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Material | Plastic |
| Capacity | 750 mL |








₹ 42 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 500 mL |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Dimensions | 10L x 10W x 10H Centimeters |
| Colour | Multicolor |










₹ 62 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 70 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 700ml |
| Number of Blades | 4 Blades |
| Material | Plastic |
| Item Weight | 299 Grams |








₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Material | Plastic |







₹ 72 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 75 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 1100ml |
| Number of Blades | 4 Blades |
| Material | Plastic |
| Product Dimensions | 12.5D x 12.5W x 21H Centimeters |
| Special Feature | push down chopper with non-slip base, push chopper with sharp stainless steel blades |







₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Material | Plastic |
| Capacity | 750 mL |







₹ 72 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Material | Plastic |




₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 500 mL |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 500 mL |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Material | Plastic |



₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| Country of Origin | Made in India |
| 0 | 1 |




₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 500 mL |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Country of Origin | Made in India |
| Capacity | 750 mL |






₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Country of Origin | Made in India |
| 0 | 1 |



₹ 62 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Number of Blades | 4 Blades |
| Material | Plastic |
| Capacity | 750 mL |



₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 600 mL |
| Number of Blades | 4 Blades |
| Material | Plastic |
| 0 | 1 |




₹ 80 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| Number of Blades | 5 Blades |
| Material | Plastic |




₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Number of Blades | 6 Blades |
| Material | Plastic |




₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| Number of Blades | 4 Blades |
| Material | Plastic |






₹ 90 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Material | Plastic |






₹ 72 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Material | Plastic |
| Capacity | 1000 mL |






₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Material | Plastic |



₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Material | Plastic |
| 0 | 1 |






₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Material | Plastic |




₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| Number of Blades | 4 Blades |
| Material | Plastic |





₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Number of Blades | 5 Blades |
| Material | Plastic |



₹ 58 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Number of Blades | 5 Blades |
| Material | Plastic |





₹ 80 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Material | Plastic |







₹ 62 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Material | Plastic |







₹ 65 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 120 Piece |
| Capacity | 500 mL |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Material | Plastic |
| Cutting | Vegetable Cutting |

SAGAR PATEL (Managing Director)
Kitchmake Plastech Private Limited
Office No. 403, One Dwarka, Tagore Road, Nr Virani Chowk, Rajkot - 360002, Gujarat, India






































