Leading of plastic ice candy mould, 37 cavity silicon ice tray, silicone rubber ice tray, honeycomb ice tray, silicone hexagon shape ice cube tray and plastic ice tray 4 pic set from Rajkot.










₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 240 Piece |
| Material | Plastic |
| Capacity | 40 ml |
| Color | Blue |
| Set Contains | 6pcs set |
| Number Of Mold | 6 mold |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 17 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 432 Piece |
| Color | Blue |
| Brand | Kichmake |
| Packaging Type | Box |
| Size | 16cm |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 16 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 60 Piece |
| Brand | Kitchmake |
| Material | Silicone |
| Colour | Multicolor |
| Shape | Hexagonal |
| Item Weight | 300 Grams |
| Is Dishwasher Safe | Yes |








₹ 16 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Cubes Per Tray | 18 Cubes |
| Material | Plastic |
| Color | GREEN |
| Packaging Type | BOX PACKING |
| Size | 20L x 11W x 2.5H Centimeters |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 22 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 432 Piece |
| Color | Blue |
| Brand | Kichmake |
| Packaging Type | Box |
| Size | 16cm |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Cubes Per Tray | 12 Cubes |
| Color | White |
| Brand | Kitchmake |
| Size | Medium |
| Material | Plastic |
| Shape | Square |
| Usage/Application | kitchen |
| Number of Items | 4 |
₹ 16 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Color | Blue |
| Brand | KitchMake |
| Packaging Type | BOX PACKING |
| Size | 19L x 11W x 2H Centimeters |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | White |
| Brand | KitchMake |
| Packaging Type | Box |
| Size | 8x4 |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 14 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | Silver |
| Brand | Kitchmake |
| Packaging Type | Box |
| Size | 8X4 |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 14 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | White |
| Brand | Kitchmake |
| Packaging Type | Box |
| Size | 8X4 |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 28 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 624 Piece |
| Color | Blue |
| Brand | Kitchmake |
| Packaging Type | Polythin Packing |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Dimensions | 10L x 10W x 10H Millimeters |
| Item Weight | 100 Grams |






₹ 16 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 624 Piece |
| Color | Blue |
| Brand | Kitchmake |
| Packaging Type | Polythin |
| Size | Pack of 4 |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Dimensions | 12L x 2.5W x 20H Centimeters |
| Material | BPA Free Food Grade Silicone |








₹ 15 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | Blue |
| Brand | Kitchmake |
| Packaging Type | Box |
| Size | 12x4 |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 16 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 432 Piece |
| Cubes Per Tray | 18 Cubes |
| Color | White |
| Material | PLASTIC |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 432 Piece |
| Cubes Per Tray | 18 Cubes |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 432 Piece |
| Cubes Per Tray | 18 Cubes |
| Material | Plastic |






₹ 16 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Cubes Per Tray | 18 Cubes |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 14 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Cubes Per Tray | 18 Cubes |
| Material | Silicone |
| Color | Green |
| Packaging Type | Box |
| Size | 12*15 |
| Brand | Kitchmake |
| Thickness | 0.5 |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Cubes Per Tray | 30 |
| Color | White |
| Brand | Kitchmake |
| Size | 8x4 |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | Box |
| Shape | 8x4 |
| Usage/Application | Home & Hotel |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 432 Piece |
| Cubes Per Tray | 18 Cubes |
| Material | Plastic |
| Color | Multicolor |
| Packaging Type | Box |
| Brand | KitchMake |
| Country of Origin | Made in India |

₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Cubes Per Tray | 12 Cubes |
| Color | White |
| Brand | Kitchmake |
| Size | 24L x 9W x 2H Centimeters |
| Material | Plastic |
| Shape | Square |
| Usage/Application | kitchen |
| Number of Items | 4 |
₹ 15 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 600 Piece |
| Massager Type | Ice Roller |
| Material | Silicone |
| Color | White |
| Usage/Application | Professional |
| Brand | KitchMake |
| Country of Origin | Made in India |

SAGAR PATEL (Managing Director)
Kitchmake Plastech Private Limited
Office No. 403, One Dwarka, Tagore Road, Nr Virani Chowk, Rajkot - 360002, Gujarat, India












