Leading of 3 compartment lunch box, plastic lunch box, stainless steel lunch box, stainless steel tiffin lunch box, school plastic lunch box and plastic lunch box for school kids from Rajkot.












₹ 225 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 108 Piece |
| Capacity | 800 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |
| Colour | Multi-colour |
| Material | Stainless Steel, Plastic |
| Brand | Kitchmake |
| Special Feature | Leak Resistant |
| Item Weight | 470 gm |
| Included Components | Spoon, Folk, Chopstick |








₹ 225 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| No. Of Compartment | 2 |
| No. Of Containers | 2 |
| With Cover | Yes |
| Colour | Mix Colour |






₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 108 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 2 |
| Product Dimensions | 25.4L x 18.3W x 6.6H Centimeters |
| Special Feature | Airtight, Leak Resistant |










₹ 230 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 108 Piece |
| Capacity | 800 mL |
| No. Of Containers | 2 |
| Colour | Multi-colour |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | Kitchmake |
| Special Feature | Leak Resistant |













₹ 299 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Capacity | 501 ml - 1000 ml |
| Number of Containers/Compartments | 2 |
| Material of Inner Container | Plastic |
| Features | Leak Proof |
| Ideal For | Kids |
| Shape | Square |
| Lock Type | Clip Lock |
| Included Accessories | Spoon & Fork |
| Set Contains | 1 Piece |
| Color | Blue |












₹ 299 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Capacity | 501 ml - 1000 ml |
| Number of Containers/Compartments | 2 |
| Material of Inner Container | Plastic |
| Features | Leak Proof |
| Ideal For | Kids |
| Shape | Square |
| Lock Type | Clip Lock |
| Included Accessories | Spoon & Fork |
| Set Contains | 1 Piece |
| Color | Pink |





₹ 250 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 500 mL |
| Shape | Rectangle |
| Brand type | 'Kitchmake |
| Colour | Grey |
| Material Feature | BPA Free |








₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Rectangle |
| Colour | Blue |
| Brand type | Kitchmake |
| Special Feature | Leak Resistant |
| Capacity type | 2925 Cubic Centimetres |
| Product Care Instructions | Hand Wash Only |
| Included Components | Fork, Spoon, Pair of Chopsticks |
| Number of Compartments | 3 |






₹ 180 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 600 mL |
| Colour | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | Kitchmake |
| Age Range (Description) | kid |
| Special Feature | Leak Resistant |
| Product Care Instructions | Dishwasher Safe |
| Included Components | 1 Tiffin with an Inner Box |



₹ 100 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| No. Of Compartment | 3 |
| Capacity | 1000 mL |
| Shape | Rectangle |
| Brand type | Kitchmake |
| Colour | Silver |
| Special Feature | Oven Safe, Adjustable Shoulder Strap, Airtight, Lightweight, Dishwasher Safe |
| Product Care Instructions | Hand Wash Only, Dishwasher Safe |




₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | No |





₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 1500 mL |
| No. Of Compartment | 4 |
| No. Of Containers | 4 |






₹ 195 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| No. Of Compartment | 2 |
| No. Of Containers | 2 |
| With Cover | Yes |









₹ 240 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |




₹ 215 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |





₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Capacity | 800 mL |
| No. Of Compartment | 2 |
| No. Of Containers | 2 |
| With Cover | Yes |




₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |




₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Capacity | 1200 mL |
| No. Of Compartment | 2 |
| No. Of Containers | 2 |




₹ 200 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 500 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |





₹ 150 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |







₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1200 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |





₹ 299 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Material | Plastic |
| Capacity | 750 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| Shape | Square |









₹ 299 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 750 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |









₹ 299 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Capacity | 1200 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |










₹ 299 / PieceGet Latest Price
| Insulation | Insulated |







₹ 200 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| No. Of Compartment | 2 |
| No. Of Containers | 2 |
| With Cover | Yes |







₹ 320 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 60 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| No. Of Compartment | 4 |
| Capacity | 1000 mL |
| Shape | Rectangle |
| Brand Type | Kitchmake |
| Colour | Blue |
| Age Range (Description) | Kid |
| Special Feature | Thermal Insulated, Leak Resistant |
| Item Weight | 0.65 Kilograms |







₹ 220 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |







₹ 220 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |







₹ 215 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1200ML |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 4 |











₹ 320 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 108 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Containers | 4 |
| With Cover | No |
| Product Dimensions | 25.4L x 18.3W x 6.6H Centimeters |
| Shape | Rectangular |













₹ 220 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 108 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| No Of Compartment | 3 |
| Type | Cavity Type |
| No. Of Containers | 2 |
| Colour | Multie Colour |
| Pattern | Colorful, vibrant, and stylish fruit design on the lid for a fun and refreshing look |




₹ 200 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 108 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 2 |
| No. Of Containers | 2 |
| With Cover | No |
| Colour | Multie Colour |
| Product Dimensions | 25.5L x 18.5W x 6.6H Centimeters |






₹ 280 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | No |
| Colour | Mehandi Green |
| Material | Stainless Steel, Plastic, Insulated |
| Brand type | Kitchmake |
| Age Range (Description) | kid |
| Special Feature | Leak Resistant |







₹ 320 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 4 |
| Shape | Rectangle |
| Colour | Blue |
| Recommended Uses For Product | transporting hot meals to the office, carrying packed lunches for school or work, bringing meals on |
| Age Range (Description) | Kid |



₹ 90 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Material | Plastic |
| Shape | Square |
| Finishing | Polish |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 200 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 108 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| Capacity | 1000 mL |
| Shape | Rectangle |
| Item Weight | 380 Grams |
| Product Dimensions | 25.5L x 18.5W x 6.6H Centimeters |





₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Round |
| Brand | Kitchmake |
| Colour | Silver |
| Material Feature | leakproof |
| Capacity type | 150 Milliliters |









₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 750 mL |
| Shape | Rectangle |
| Colour | Multicolor |
| Material type | Stainless Steel, Polypropylene |
| Brand type | Kitchmake |
| Recommended Uses For Product | School, Office, Travel |
| Age Range (Description) | Kid |
| Special Feature | Leak-Proof, Insulated |




₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 800 mL |
| Material | Plastic |
| Shape | Square |
| Country of Origin | Made in India |

SAGAR PATEL (Managing Director)
Kitchmake Plastech Private Limited
Office No. 403, One Dwarka, Tagore Road, Nr Virani Chowk, Rajkot - 360002, Gujarat, India






































