Leading of maggi noodles soup bowl, maggi noodles bowl and noodle soup bowl from Rajkot.







₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Capacity | 250 ml |
| Brand Type | Kitchmake |
| Colour | Multicolor |
| Style | Compact |






₹ 55 / PackGet Latest Price
| Capacity | 500 ml |
| Material | Plastic |
| Color | Red |
| Pattern | Plain |
| Brand | Kitchmake |
| Style | Compact |




₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Capacity | 200 ml |
| Shape | Oval |

SAGAR PATEL (Managing Director)
Kitchmake Plastech Private Limited
Office No. 403, One Dwarka, Tagore Road, Nr Virani Chowk, Rajkot - 360002, Gujarat, India

